Dietetyk Przyjazny Chorym na Celiakię – GlutenDetect.pl

Na blogu EUROIMMUN ukazał się ciekawy wywiad z dr Anną Romaniuk, która podsumowuje swój udział w kursie on-line z zakresu diagnostyki celiakii, przeznaczonym dla dietetyków lub studentów dietetyki. Kurs ten ma na celu dokształcanie dietetyków, dzięki czemu pacjenci z celiakią mogą być pewni, że ich doradca żywieniowy jest w pełni przygotowany do pracy. Pani doktor uważa, że taka forma kształcenia ma wiele zalet. Bez wychodzenia z domu i generowania dodatkowych kosztów można nabyć cenną wiedzę w dogodnym dla siebie czasie. Kurs pomógł jej zaktualizować wiedzę z zakresu diagnostyki, leczenia i monitorowania leczenia celiakii zgodnie z aktualnymi rekomendacjami.

Pani doktor podkreśla, że w dzisiejszych czasach zawody, takie jak dietetyk czy lekarz, wymagają ciągłego dokształcania się.

Masz celiakię i szukasz dobrego dietetyka?

By znaleźć dietetyka posiadającego certyfikat, wystarczy wejść na stronę: http://www.euroimmundna.pl/znajdz-dietetyka i wpisać w okno wyszukiwarki swoją miejscowość. Dzięki temu uzyskamy informacje o gabinetach dietetycznych najbliżej naszego miejsca zamieszkania.

Jeżeli jesteś dietetykiem

Kurs on-line jest cały czas dostępny, jeżeli więc jesteś dietetykiem lub studentem dietetyki, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kursie: https://akademia.euroimmundna.pl//.

Program kursu został przygotowany na podstawie wyników najnowszych badań i uwzględnia obowiązujące rekomendacje. Obejmuje cztery bloki tematyczne:

  • celiakia jako jednostka chorobowa,
  • diagnostyka celiakii,
  • dieta w celiakii,
  • prowadzenie pacjenta z celiakią.

 

 

Koniecznie kliknij w link, by przeczytać cały wywiad: