O nas – GlutenDetect.pl

EUROIMMUN POLSKA Sp. z o.o.

Producent wysokiej jakości testów do diagnostyki laboratoryjnej.
Dystrybutor testów GlutenDetect.

O nas

EUROIMMUN to ceniony na świecie producent wysokiej jakości testów do diagnostyki laboratoryjnej chorób autoimmunologicznych, zakaźnych i alergii oraz wybranych markerów genetycznych. Polski oddział firmy istnieje od roku 2000 i ma swoją siedzibę we Wrocławiu.

Z myślą o zdrowiu pacjentów promujemy wśród lekarzy i diagnostów nowoczesne rozwiązania diagnostyczne. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu biotechnologii, biologii molekularnej i diagnostyki laboratoryjnej, którzy dzięki doświadczeniu zdobywanemu w Polsce i zagranicą oraz z pomocą nowoczesnych technologii zapewniają naszym Klientom i Pacjentom najwyższy poziom jakości.

W Laboratorium genetycznym EUROIMMUN DNA wykonujemy specjalistyczne badania laboratoryjne z zakresu diagnostyki molekularnej dla instytutów naukowych, szpitali, poradni specjalistycznych, firm biotechnologicznych i farmaceutycznych, laboratoriów medycznych oraz Klientów indywidualnych.

Testy GlutenDetect stanowią uzupełnienie naszej bogatej oferty odpowiadającej na potrzeby Pacjentów borykających się celiakią oraz innymi schorzeniami związanymi z glutenem.